Weronika i Patryk – Sesja narzeczeńska w Kazimierzu Dolnym

Dlaczego sesja fotograficzna w Kazimierzu Dolnym to pomysł idealny?

Kazimierz Dolny to świetne miasto na sesję fotograficzną, jest prawdziwą perłą na mapie Lubelszczyzny. Pewnie dlatego jest tak często wybieranym kierunkiem przez moje pary. W jednym sezonie ślubnym potrafię odwiedzić to miejsce nawet kilkanaście razy! Sesje miejskie stały się modne w ostatnich latach i bardzo słusznie. Mój styl fotograficzny idealnie wpisuje się w ich charakter, a ja czerpię z nich nieskończone inspiracje oraz dobrą zabawę.

Weronika i Patryk również wybrali Kazimierz Dolny na miejsce swojej klimatycznej małomiasteczkowej sesji narzeczeńskiej. Ich sesja odbyła się w kwietniu, kiedy wiosna nieśmiało wdzierała się do Polski i aura stawała się coraz przyjaźniejsza. Moim jednym z ulubionych patentów, które wykorzystuję przy okazji sesji miejskich to odwiedzanie knajpek które zachęcają mnie swoim urokiem. Spacer fotograficzny umilamy sobie różnymi napojami 🙂 Tak też było i tym razem. Usiedliśmy na kawę, a ja kontynuowałem swoją pracę. Uważam, że to wspaniałe urozmaicenie historii miłosnej. Następnie ruszyliśmy w głąb malowniczych uliczek, które doprowadziły nas nad prastarą rzekę.

W województwie lubelskim mamy do dyspozycji wiele fotogenicznych lokalizacji. Wybór jest na prawdę ciężki, ale jeżeli miejski klimat do Was przemawia, sesja narzeczeński lub poślubna w romantycznym Kazimierzu Dolnym to strzał w dziesiątkę! Dlaczego?

Sesje, które oferuję, lubię aranżować w formie przechadzki, podczas której nie czujecie się jak na typowej pozowanej sesji, lecz bardziej jak na spotkaniu towarzyskim. Stawiam na luźną i miłą atmosferę. Kazimierz Dolny sprzyja ułożeniu planu sesji w taki sposób, że historia o Was układa się sama. Mamy do dyspozycji wiele urokliwych uliczek z ciekawymi budynkami, dwie panoramy po przeciwnych stronach miasteczka (widok z kościoła oraz Góra Trzech Krzyży), które tworzą piękne tło. Można też przejść się bulwarem wzdłuż Wisły i skorzystać z plaży nad brzegiem rzeki. Idealnie miejsce na zachód słońca odbijający się w tafli wody, dając bajkowy efekt na zdjęciach. Co więcej? W miejscowości oddalonej zaledwie o 4 km znajdziemy ogromne pole słoneczników oraz zabytkowy drewniany wiatrak wraz z kolejnymi punktami widokowymi położonymi powyżej Wisły. Rozpościerają się z nich genialne widoki na rozlewisko rzeki. Czy nie brzmi to jak wspaniałe miejsce na sesję? Kliknijcie w odnośnik poniżej, aby zobaczyć sesję w tamtym miejscu!

Powiązane wpisy