Weronika i Patryk – Sesja poślubna w Szwecji

Weronika i Patryk od ponad 5 lat mieszkają na południu Szwecji. Nigdy nie miałem okazji być w tym kraju, dlatego z ekscytacją przyjąłem od Nich zaproszenie. Cel był jasno określony – pragnęli sesji ślubnej w miejscu, które nazywają domem, dlatego plener poślubny w Szwecji to był pomysł perfekcyjny.

Pracowałem z tą Parą już dwukrotnie. Pierwszy raz spotkaliśmy się w Kazimierzu Dolnym z okazji Ich sesji narzeczeńskiej. Już wtedy przekonałem się, że nadajemy na tych samych falach. [Zobacz sesję narzeczeńską Weroniki i Patryka w Kazimierzu Dolnym] W dniu ślubu nie było inaczej. Pełna swoboda, miła atmosfera, zaufanie i porozumienie, a kolejna współpraca zaowocowała wspaniałymi fotografiami.

Uwielbiam łączyć pracę z podróżami i odkrywaniem nowych miejsc, a okolice miejsca Ich zamieszkania okazały się być jak namalowane. Pierwszy dzień poświęciliśmy zwiedzaniu, ale już po południu Weronika rzuciła pomysł, aby szybko przebrali się z Patrykiem w swoje ślubne stroje, ponieważ warto by było skoczyć nad morze, gdzie skały spotykają się z wodą. Po dotarciu na miejsce nie mogłem uwierzyć własnym oczom! Ujrzałem rezerwat pełen wysokich formacji skalnych z niezwykle przejmującym widokiem. Zachodzące słońce odbijało się w tafli morza, a padając na skały, kolorowało je na czerwony kolor. Istna uczta dla oczu, zobaczcie sami!

Drugi dzień zdjęciowy został szczegółowo zaplanowany, gdyż lokalizacja sesji była oddalona o 3 godziny jazdy samochodem. Udaliśmy się pod samą granicę z Norwegią, skąd już niedaleko do Oslo. Miejscowość o nazwie Smögen możecie kojarzyć z widzenia, ponieważ jest to bardzo turystyczna i popularna destynacja. Przejdźcie się do księgarni, uderzcie na dział języków, odszukajcie podręcznik do nauki szwedzkiego. Prawdopodobnie na okładce zobaczycie te same kolorowe domki! Szczerze mówiąc, Weronika trzymała to miejsce w tajemnicy, nie zdradzając mi dokąd jedziemy! Chciała sprawić mi niespodziankę i udało jej się to w 100%. Nie spodziewałem się, że spotka mnie okazja pracowania w miejscu, które chyba zostało stworzone dla fotografów. Sesja poślubna w Smögen wyszła znakomicie! Stworzyliśmy masę pięknych fotografii, które upamiętniły ten wspaniały wyjazd.

Powiązane wpisy